Antradienis Birželis 18 , 2019
Font Size
   

Adventas žvakelių šviesoje

Niūrios, tamsios dienos. Nespėja išaušti ir vėl temsta. Gamta apmirė ir sustingo kažko laukdama. Prityla juokai ir linksmybės. Šis laikas vadinamas Adventu. O Adventas tai atėjimas, laikotarpis pažymintis laiką, kai žmonės laukė kūdikėlio Jėzaus gimimo. Per Adventą žmonės būrė, dainavo, žaidė žaidimus, minė mįsles ir sekė pasakas.

 

Skaityti daugiau

   

Aš pasėjau linelius

Spalio 23 ir 24 d. darželio salėje vyko edukacinė valandėlė "Aš pasėjau linelius". Pirmą dieną ji buvo parodyta mūsų ugdytiniams ir darželio bendruomenei, o kitą dieną - Vilniaus miesto darželių pedagogams. Darželio pedagogų parengtos veiklos centre - auklėtojos Marytės Jucevičienės nuoširdus pasakojimas apie ilgą ir sunkų lino kelią nuo mėlynžiedžio augalo iki lininių staltiesių ir lovatiesių.

Skaityti daugiau

   

Lietuvai ir man

2015 metų Kovo 11-ąją – atkurtai Lietuvos laisvei – 25-eri!

Drauge su nepriklausoma Lietuva auganti karta – mokiniai ir studentai – šia proga inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“. Akciją globoja Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. mokiniai, pedagogai ir visi mūsų šalies piliečiai Lietuvoje bei užsienyje kviečiami pinti trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes, simbolizuojančias tautos vienybę, išsakyti savo linkėjimus Lietuvai.

Dalyvauja ir mūsų darželio „Dobilėlių“, „Pelėdžiukų“ ir "Drugelių" grupių vaikai ir auklėtojos.

Skaityti daugiau

   

Evakavimo pratybos

Spalio 23 dieną mūsų lopšelyje-darželyje vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos evakuacijos pratybos. Pratybų tikslas – praktiškai evakuoti vaikus, auklėtojus, personalą pačios įstaigos turimais resursais, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, apmokyti darželio bendruomenę, kaip reikėtų elgtis įstaigoje kilus gaisrui.

Skaityti daugiau

   

Puslapis 1 iš 8