Video akimirkos

Trečiadienis Gruodis 12 , 2018
Font Size
   

Video akimirkos

 

 

 

Zuikių margučiai

 

2010 m. šv. Velykų proga auklėtojos parengė vaikučiams šaunų siurprizą - parodė spalvingą ir nuotaikingą kostiumuotą spektakliuką "Zuikių margučiai". Vaidinimą rengė auklėtojos Skaidrė, Božena, Gita, Oksana, Elena, Regina, Irutė, Stasė, logopedė Julija, šventę vedė dosni Velykė - auklėtoja Vilma.


Eglė - žalčių karalienė

 

2010 m. balandžio mėn. Naujosios Vilnios "Mažosios scenos" festivalyje muzikinę sceninę improvizaciją lietuvių liaudies pasakos ir S. Neries poemos motyvais parodė "Boružėlių" gr. vaikai. Stilingi ir įspūdingi buvo scenografiniai elementai, herojų kostiumai. Muzikinis takelis - iš R.Dikčienės muzikinių pasakų ir E.Veličkos lietuvių liaudies dainų rinkinių.

 

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų

 

2010 m. kovo 5 d. darželyje vyko viena mėgstamiausių bendruomenės švenčių - Kaziuko mugė. Šį kartą linksmasis Kaziukas - auklėtoja Marytė Jucevičienė ir žavi Kazė - muzikos vadovė Elvyra Zujienė - kvietė vaikus ir svečius kartu pašokti, padainuoti, pasigrožėti vaikų darbeliais.


 

Dainų dainelė 2009

 

2009 m. gruodžio  mėn. "Pelėdžiukų" grupės auklėtinė Emilija Stefanovič dalyvavo Lietuvos Respublikinio konkurso "Dainų dainelė" Vilniaus miesto ture. Dainuoti mokė muzikos pedagogė Elvyra Zujienė, akomponavo B.Dvariono muzikos mokyklos akompaniatorė.


Kalėdos

 

Kasmet į mūsų gyvenimą ateina stebuklingas Kalėdų metas. Darželyje vyksta tradiciniai vaikučių rytmečiai. Vaikai ruošiasi šventėms, mokosi deklamuoti eilėraštukus, dainuoja, šoka, vaidina. Kiekvieno programėlė savita ir graži. Laukiame Jėzaus gimimo, Kalėdų senelio ir dovanų, džiaugiamės eglute ir gausiu susirinkusių draugų ir giminių būriu.


 

Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-ąja darželyje tradiciškai švenčiame Žinių dieną. Šiais metais šventė vyko kieme. Daug teigiamų emocijų sukėlė Žiogelio ir Mergaitės pasirodymas. Visi kartu dainavome mėgstamiausias dainas, šokome, žaidėme, dalyvavome estafetėse, vaišinomės vaisiais, piešėme ant asfalto... Ir tiesiog smagu buvo vėl susitikti su draugais.

 

 

Mažoji scena

Naujosios Vilnios kultūros centre kiekvieną pavasarį vyksta ugdymo įstaigų teatrų festivalis “Mažoji scena”. Kasmet dalyvauja ir mūsų darželio vaikučiai. Šį kartą tai buvo trumpa improvizacija italų dainelės apie Žiogą ir Skruzdelytę tema. Dalyvavo “Boružėlių” ir “Pelėdžiukų” grupių vaikai. Spektakliukas buvo ryškus ir įsimintinas. Renginio metu vaikai pažiūrėjo kelis kitų įstaigų vaikų spektaklius, įgyjo naujos patirties, mokėsi vertinti kitų kūrybą ir mestriškumą. Festivalio organizatoriai padėkojo dalyviams už puikų pasirodymą, apdovanojo knygomis, padėkos raštais ir dideliais šokoladais.